למה ללמוד תיאוריה מיותרת?

למה לשלם פי שלושה או ארבעה?

למה לשבת בכיתה עם עשרות תלמידים?

נעים מאוד, אלטרנטיבה!

קורסי QA ואוטומציה פרקטיים ומותאמים לשוק העבודה, עם כיתות קטנות, יחס אישי ומחיר שובר-שוק.

אז מה היה ה״אם תרצו אין זו אגדה״ שלנו, זה שהוביל אותנו לפתוח את המכללה?

כשאמרו לכם שאי-אפשר ״גם זה וגם זה״, אנחנו ידענו שאפשר.

בעוד שבמכללות הגדולות לומדים מסות של תיאוריה, שהיא ברובה מיושנת ולא-רלוונטית למשרות המוצעות, אנחנו, שעדיין עובדים במקביל כמראיינים ומגייסים בחברות, ראינו בעיניי רוחנו קורסי בדיקות תוכנה QA ואוטומציה שיהיו ממוקדים ומותאמים לשוק העבודה; קורסים עדכניים ורעננים שילמדו בהם רק את מה שצריך לדעת בשביל לעבוד. המשמעות? יותר פרקטיקה, פחות כסף. גם זה וגם זה.

הידע שלנו, העתיד שלכם

קורסים לפרטיים

קורסים מקצועיים עם דגש על פרקטיקה, תרגול בכיתה ובבית ועם המדריכים המובילים בתעשייה. מינימום תיאוריה, מקסימום יחס אישי וחומר רלוונטי לתחילת עבודה מיידית, ביום שאחרי הקורס.

קורסים לחברות

ייעוץ מקצועי ברמה הגבוהה בתעשייה, לארגונים וחברות בכל גודל. הכשרת עובדי חברות בחידושים, בידע ובפרקטיקות המתקדמים ביותר, לשמירת החברה בחוד החנית של עולם ההייטק.

מיתוג מקצועי

הקורס שעושה את ההבדל בין מועמד לעובד. מסייע לכל סטודנט למצוא את הייחודיות שלו ולהציג אותה בצורה מיטבית בראיונות העבודה. שווי הקורס: 2,800 ש״ח (כלול בקורסי המכללה, עבור כל תלמידינו).

איך אנחנו בוחרים את המרצים ב-QA Experts, בארבע מילים?

בתהליך הסלקטיבי ביותר בארץ.

וביותר מארבע מילים?

לחברת QA Experts אחוז הסינון הגבוה ביותר בתהליך בחירת המרצים לשורותיה. דרישות הסף:

לאחר שנבחרה בפינצטה, ה-Dream Team שלנו עוברת הכשרה אינטנסיבית ביותר (מספר שעות ההכשרה הגבוה בארץ!) שמשחיזה ומכווננת אותם בדיוק למה שאתם צריכים.

ובמספרים?

כ-25 מרצים, מהבכירים בארץ (ביניהם סמנכ״לים, מנהלי קבוצות ומרצים בכירים) לא צלחו את הסינון של QA Experts למשרת מרצה. אאוץ׳.

אז אתם בעצם אומרים ש..?

כן. בשביל להיות הכי טובים, צריך ללמוד מהכי טובים.

המלצות

מה יש למורים שלנו להגיד

מרצה קורס אוטומציה
דניאל גוטליב
DevOps Team Lead

כיום DevOps Tech Lead ב-Trigo, אשר מפתחת טכנולוגיה לסופרמרקטים אוטונומיים. בתפקידי הקודם ניהלתי מחלקה ב-Sciplay, חברת ה-Social Gaming השנייה בגודלה בעולם. בעיני ההדרכה איננה משחק; היא אחריות. לימדתי בג׳ון ברייס, וב-QA EXPERTS מצאתי מענה לתפיסת ההדרכה שלי. חוץ מזה אני אבא לשלושה ומאמן בני נוער לתחרויות בינלאומיות ברכיבת סוסים. איך? פשוט: אני עושה את מה שאני הכי אוהב וטוב בו.

Alek_kozanov
אלכס קוזנצוב
Chief Technology Officer

לאורך כל חיי לא התפשרתי על פחות ממצויין - שירות בשייטת 13, פסיכומטרי 761, תואר בהנדסה בהצטיינות מאוניברסיטת ת"א, ניסיון עשיר מהתעשייה בתור ראש צוות בחברת CEVA, ועוד. בשבילי הדרכה היא דרך חיים, אני משמש מורה ומדריך כבר מעל 10 שנים, בצבא ובשוק הפרטי. אני מאמין שהצלחת הסטודנט היא משימה שחלה קודם כל עליי, לכן אני אוהב כל כך את התחום.

Avia_Shimon
אביה שמעון
Automation Engineer

אז חשבתי שאעבוד בבדיקות שנה-שנתיים ואעזוב לתחום אחר. קופידון חשב אחרת. עם 7 שנות ניסיון בבדיקות תוכנה (2 ביחידת מחשבים מובחרת ו-5 בחברת HP), מתוכן 3 שנים כמנהלת QA, החלטתי לפנות להדרכה בתחום שבו אני מאוהבת. לאחר שלימדתי ב-NESS מצאתי בית ב-QA EXPERTS, מכללה סופר-מקצועית עם יחס אישי וראש צעיר.

tomer_segal
תומר סגל
QA Lead

ב-15 השנים האחרונות צברתי ניסיון ב-QA ידני ואוטומציה מענקיות כגון SciPlay, Carlson Wagonlit Travel ובמגוון חברות מעולמות הסלולר, הבנקאות ועוד. כיום אני מוביל את תחום ה-QA ב-Sensi.Ai, סטארטאפ בתחום ה-Med-Tech שפיתח טכנולוגיה אשר עושה שימוש ב-AI במטרה לזהות סימנים מקדימים למצוקה רפואית, על מנת לאפשר טיפול מהיר והולם. מעבר למקצועי, אני אוהד נלהב של הפועל כפר סבא בכדורגל ולא מחמיץ אף משחק.

אז: לומדים

היום: עובדים

אנחנו נמצאים בדיוק כאן

דילוג לתוכן