למה ללמוד תיאוריה מיותרת?

למה לשלם פי שלושה או ארבעה?

למה לשבת בכיתה עם עשרות תלמידים?

נעים מאוד, אלטרנטיבה!

קורסי QA ואוטומציה פרקטיים ומותאמים לשוק העבודה, עם כיתות קטנות, יחס אישי ומחיר שובר-שוק.

אז מה היה ה״אם תרצו אין זו אגדה״ שלנו, זה שהוביל אותנו לפתוח את המכללה?

כשאמרו לכם שאי-אפשר ״גם זה וגם זה״, אנחנו ידענו שאפשר.

בעוד שבמכללות הגדולות לומדים מסות של תיאוריה, שהיא ברובה מיושנת ולא-רלוונטית למשרות המוצעות, אנחנו, שעדיין עובדים במקביל כמראיינים ומגייסים בחברות, ראינו בעיניי רוחנו קורסי בדיקות תוכנה QA ואוטומציה שיהיו ממוקדים ומותאמים לשוק העבודה; קורסים עדכניים ורעננים שילמדו בהם רק את מה שצריך לדעת בשביל לעבוד. המשמעות? יותר פרקטיקה, פחות כסף. גם זה וגם זה.

הידע שלנו, העתיד שלכם

קורסים לפרטיים

קורסי QA ואוטומציה עם דגש על פרקטיקה, תרגול בכיתה ובבית ולמידה בקבוצה קטנה

קורסים לחברות

ייעוץ QA ואוטומציה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, לארגונים ולחברות בכל גודל

סדנת הכנה לעבודה

מועברת במסגרת הקורסים על ידי מומחית בעלת שם בהכנה לראיונות עבודה

איך אנחנו בוחרים את המרצים ב-QA Experts, בארבע מילים?

בתהליך הסלקטיבי ביותר בארץ.

וביותר מארבע מילים?

לחברת QA Experts אחוז הסינון הגבוה ביותר בתהליך בחירת המרצים לשורותיה. דרישות הסף:

לאחר שנבחרה בפינצטה, ה-Dream Team שלנו עוברת הכשרה אינטנסיבית ביותר (מספר שעות ההכשרה הגבוה בארץ!) שמשחיזה ומכווננת אותם בדיוק למה שאתם צריכים.

ובמספרים?

כ-25 מרצים, מהבכירים בארץ (ביניהם סמנכ״לים, מנהלי קבוצות ומרצים בכירים) לא צלחו את הסינון של QA Experts למשרת מרצה. אאוץ׳.

אז אתם בעצם אומרים ש..?

כן. בשביל להיות הכי טובים, צריך ללמוד מהכי טובים.

המלצות

מה יש למורים שלנו להגיד

כמי שמופקד על תחום האוטומציה בחברת ה-Social Gaming השנייה בגודלה בעולם, בעיניי ההדרכה איננה משחק; היא אחריות. לימדתי בג׳ון ברייס, וב-QA EXPERTS מצאתי מענה לתפיסת ההדרכה שלי. חוץ מזה אני אב לשניים ומאמן בני נוער לתחרויות בינלאומיות ברכיבת סוסים. איך? פשוט: אני עושה את מה שאני הכי אוהב וטוב בו.
מרצה קורס אוטומציה
דניאל גוטליב
מרצה קורס אוטומציה
...אז חשבתי שאעבוד בבדיקות שנה-שנתיים ואעזוב לתחום אחר. קופידון חשב אחרת. עם 7 שנות ניסיון בבדיקות תוכנה (2 ביחידת מחשבים מובחרת ו-5 בחברת HP), מתוכן 3 שנים כמנהלת QA, החלטתי לפנות להדרכה בתחום שבו אני מאוהבת. לאחר שלימדתי ב-NESS מצאתי בית ב-QA EXPERTS, מכללה סופר-מקצועית עם יחס אישי וראש צעיר.
אביה שמעון
מרצה קורס QA
לאורך כל חיי לא התפשרתי על פחות ממצויין - שירות בשייטת 13, פסיכומטרי 761, תואר בהנדסה בהצטיינות מאוניברסיטת ת"א, ניסיון עשיר מהתעשייה בתור ראש צוות בחברת CEVA, ועוד. בשבילי הדרכה היא דרך חיים, אני משמש מורה ומדריך כבר מעל 10 שנים, בצבא ובשוק הפרטי. אני מאמין שהצלחת הסטודנט היא משימה שחלה קודם כל עליי, לכן אני אוהב כל כך את התחום.
אלכס קוזנצוב
מרצה קורס QA
במהלך שירותי הצבאי ב-8200 הדרכתי והכשרתי דורות של אנשי DevOps וכיום אני מנהל ה-DevOps של Otonomo, חברת היי טק מהפכנית העוסקת בשיפור חוויית הנהיגה על סמך מידע המגיע ממכוניות. כשאני מלמד, אני עושה זאת מתוך תפיסה שהבנת הדרך חשובה לא פחות מהפתרון. חוץ מזה, אני אוהב מאוד כלבים: אשתי ואני מתנדבים בכלבייה ומאלפים כלבים נטושים.
דני גיטלמן
מרצה קורס אוטומציה

אז: לומדים

היום: עובדים

אנחנו נמצאים בדיוק כאן

Call Now Button