לומדים גם לכתוב קוד וגם

לחשוב כמו מפתח אוטומציה

התוכנית שלנו תעניק לך את הכישורים, החשיבה והתמיכה לבניית קריירה שאתה תאהב

בואו עם נעלי ספורט

אתם עומדים לרוץ קדימה

מה קורה כשקבוצה קטנה של אנשים מוכשרים מציבה בקו האופק אתגר אמיתי ומקבלת את התמיכה המתאימה מצוות הדרכה מובחר? נשמע כמו תכנית ריאליטי? הישרדות אוטומציה? ממש לא.

אצלנו אין רוח וצלצולים, אין פרסומות ואין שיקולי רייטינג.

מה כן יש אצלנו?
לימודים ממוקדים לאנשים שרוצים לפתח אוטומציה בשפת Python ורוצים לעבוד בתחום.

תרגול מעשי

אמיתי

תכנות לומדים דרך האצבעות. אתם הולכים לכתוב הרבה קוד בשפת Python עד שתלמדו לפתח אוטומציה מלאה לכל מוצר. כי רק כשהידיים על המקלדת והעיניים על המסך, לומדים לתכנת נכון.

יחס אישי

פרטני

אחד היתרונות הבולטים של מכללה בוטיקית הוא שאתם אף פעם לא לבד. כל תרגיל נבדק וכל אצבע מורמת מקבלת מענה, תמיד. גם בשעות הלימודים, גם כשאתם כבר בנעלי בית.

יכולת לימוד

עצמי

במקצוע שבו הלימוד אינו מסתיים לעולם, יכולת למידה עצמית היא הכרחית. אנו נלמד אתכם כיצד ללמוד טכנולוגיה במהירות ובאפקטיביות, על מנת שתישארו תמיד בפרונט אנד.

טכנולוגיות

מתקדמות

אוהבים ללכת סחור-סחור? בחרו בחברה אחרת. אצלנו תלמדו רק את הטכנולוגיות המתקדמות והרלוונטיות ביותר ותסגלו הרגלים מקצועיים ונכונים, כך שתדעו להיחלץ במהירות ממלכודות.

הכנה

לשוק העבודה

לחם, עבודה? השוק צמא למפתחי Python עם התמחות באוטומציה, ואת המשרות הללו אתם הולכים לאייש. אצלנו ההכשרה אינה לתיאוריה; במהלך הלימודים תעברו סדנת הכנה לעבודה המותאמת לפיתוח אוטומציה.

מחיר משתלם

מאוד

קורס במכללה גדולה? רק אם ממש מתחשק לכם ללמוד תכנים פחות רלוונטיים, להימנע מיחס אישי ולשלם 20,000 ש"ח. אצלנו תשלמו פחות משליש מהסכום הזה, ותקבלו הרבה יותר win-win.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

QA Experts

ממוצע שכר מפתחי האוטומציה

2 - 0 שנות ניסיון
16000
5 - 2 שנות ניסיון
21500
+6 שנות ניסיון
26500

התוכנית המעשית והמשתלמת ביותר

Python development foundation

Developing using Python requires a bottom-up understanding of the language, its core constructs, and the solid foundation of the entire Python platform and development stack. In this module, you will gain the foundational knowledge of the Python platform.

Object-oriented concepts

The foundation of any software is the architecture. In this module, you will be immersed in an essential approach to software engineering: Object Oriented Analysis & Design. Gain skills in object-oriented concepts to model software that enables effective communication and useful abstraction.

DESIGN PATTERNS

Moving beyond merely writing valid code, it is crucial to develop insight into WHY, WHEN, and HOW to utilize design strategies most effectively. In this module, you will learn how to build solutions using Python for design patterns. After this model you will have the skills to deal successfully with any Python for automation related job interview question.

FRONT END AUTOMATION - SELENIUM

We will review HTML, CSS, and JavaScript to level-set knowledge of front-end Automation development technologies. With that foundation in place, you will move on to learn the essential front-end automation capabilities using Selenium Framework necessary to build dynamic Automation tests for any web site.

BACK END AUTOMATION

In this module, you will build back-end services to test exposed data sent to the front-end applications. Additionally, you will learn how to build data services, connect services to data stores, and perform query, mutation, and subscription operations.

Continuous development

Continuous development is the process of executing automated tests as part of the software delivery pipeline to obtain feedback on the business risks associated with a software release candidate as rapidly as possible. software release candidate as rapidly as possible.

For most people on Earth, the digital revolution hasn't even started yet. Within the next 10 years, all that will change. Let's get the whole world coding!

(Eric Schmidt, Executive Chairman, Google)

מתכונת הלימודים מבוססת על הרצאות פרונטליות, דגש על פרקטיקה, תרגול בכיתה ובבית. יותר מעשים, פחות דיבורים.

אחרי 15 מפגשים שבועיים, 3 שעות כל אחד. אם היית חותך את ההתלבטויות לפני שלושה וחצי חודשים – כבר היית שם.

אנחנו מתחילים את הקורס מהבסיס ולכן אנחנו לא מניחים שיש לכם רקע מוקדם. אם יש לכם משמעת עצמית ותשומת לב לפרטים אתם תהיו בעמדה טובה בסיום הקורס. מהניסיון שלנו, גילינו שלהרבה סטודנטים שלא היה רקע היה קל יותר ללמוד לפתח נכון בגלל שהם סיגלו הרגלים מקצועיים נכונים.

ממש לא. אנחנו מאמינים שתרגול חייב להיות חלק אינטגרלי מהלימוד. בסוף כל מפגש תקבל מטלה, ובנוסף לכך – תידרש במהלך הקורס להגיש שלושה פרויקטים. בקיצור, לצד הבגט עם השניצל תצטרך לארוז בילקוט גם תאי חשיבה.

בתום הקורס תוענק למסיימים בהצלחה תעודת מוסמך קורס פיתוח אוטומציה מטעם חברת QA Experts. גם מכובד, גם פרקטי.

נוכחות ב- 80% מהמפגשים בכיתה או בזום והשלמת כל פרויקטי הגמר. עם הליווי הצמוד והיחס האישי שתקבל מהמרצים שלנו – קטן עליך.

המרצה בקורס הבא

Alek_kozanov
אלכס קוזנצוב
Chief Technology Officer

לאורך כל חיי לא התפשרתי על פחות ממצויין - שירות בשייטת 13, פסיכומטרי 761, תואר בהנדסה בהצטיינות מאוניברסיטת ת"א, ניסיון עשיר מהתעשייה בתור ראש צוות בחברת CEVA, ועוד. בשבילי הדרכה היא דרך חיים, אני משמש מורה ומדריך כבר מעל 10 שנים, בצבא ובשוק הפרטי. אני מאמין שהצלחת הסטודנט היא משימה שחלה קודם כל עליי, לכן אני אוהב כל כך את התחום.

מועד הקורס הבא

24.07.24

ימי רביעי 18:30-21:30

אזור הבורסה, רמת גן

יצירת קשר

מצלצל לכם טוב?

צלצלו או השאירו פרטים, ואנחנו נחזור אליכם 🙂

דילוג לתוכן